Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 2019-05-15            
                                     2019                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                               COCE - Centennial                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Luke Bourgoin - Male    
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior (1)               49.21         
  2. Jaequin Christian - Female    
      #7 Women 800 Meter Run Midget                    3:36.70         
      #9 Women 1500 Meter Run Midget                   6:30.00         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
  3. Sophia Christmas - Female    
      #15 Women 300 Meter Hurdles Midget               1:01.00         
  4. Lucas Culhane - Male    
      #48 Men 300 Meter Hurdles Junior                   46.10         
  5. Helena De Tulio - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   3:49.00         
  6. Blake Douglas - Male    
      #80 Men 400 Meter Hurdles Senior                 1:03.10         
      #98 Men 2000 Meter Steeplechase Open             7:19.00         
  7. Andrew Doxtator - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              11.75         
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              24.63         
  8. Rachel Dubois - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            14.35         
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            31.99         
      #99 Women 4x400 Meter Relay Open (4)             4:53.00         
  9. Ford Facette-Grondin - Male    
      #58 Men Shot Put Junior                               ND         
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior (2)               49.21         
 10. Ryan Gray - Male    
      #8 Men 800 Meter Run Midget                      2:49.80         
      #10 Men 1500 Meter Run Midget                    5:40.00         
 11. Andrea Guenther - Female    
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims             32.90         
      #5 Women 400 Meter Dash Midget                   1:11.00         
 12. Leigha Humphrey - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             14.00         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
 13. Nick Kirby - Male    
      #70 Men 400 Meter Dash Senior                    1:04.70         
      #72 Men 800 Meter Run Senior                     2:26.60         
 14. Julie Leduc - Female    
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                  18.10         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
 15. Natasha Luffman - Female    
      #65 Women 100 Meter Dash Senior Prelims            13.58         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
 16. Mitchell McBride - Male    
      #90 Men Shot Put Senior                               ND         
 17. Alexis Perry - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   2:59.80         
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                  6:16.40         
 18. Kari Read - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   2:55.00         
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                  6:10.00         
      #99 Women 4x400 Meter Relay Open (2)             4:53.00         
 19. Elayna Reid - Female    
      #33 Women 100 Meter Dash Junior Prelims            13.94         
      #45 Women 80 Meter Hurdles Junior                  14.60         
 20. Donald Taylor - Male    
      #58 Men Shot Put Junior                               ND         
      #60 Men Discus Throw Junior                           ND         
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior (3)               49.21         
 21. Sebastian Traynor - Male    
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims              24.08         
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                      55.50         
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior (4)               49.21         
 22. Donna-Lee Truax - Female    
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior               1:19.00         
      #97 Women 2000 Meter Steeplechase Open           9:14.00         
      #99 Women 4x400 Meter Relay Open (3)             4:53.00         
 23. Jakob Van Ness - Male    
      #10 Men 1500 Meter Run Midget                    5:14.54         
      #12 Men 3000 Meter Run Midget                   12:10.00         
 24. Nele Wasmuth - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             14.99         
      #13 Women 80 Meter Hurdles Midget                  18.40         
 25. Johanna Witt - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             15.80         
 26. Megan Zelle - Female    
      #79 Women 400 Meter Hurdles Senior               1:20.80         
      #99 Women 4x400 Meter Relay Open (1)             4:53.00         
===============================================================================
  1. Centennial 
      #64 Men 4x100 Meter Relay Junior                   49.21         
        Luke Bourgoin             Ford Facette-Grondin     
        Donald Taylor             Sebastian Traynor        
  2. Centennial 
      #99 Women 4x400 Meter Relay Open                 4:53.00         
        Megan Zelle               Kari Read                
        Donna-Lee Truax           Rachel Dubois