Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 2019-05-15            
                                     2019                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                       CONI - Nicholson Catholic College                       
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Couto - Female    
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #25 Women Shot Put Midget                             ND         
  2. Aden Deryaw-Walsh - Male    
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:18.00         
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                    4:58.00         
  3. Riley Donia - Female    
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                  6:55.00         
      #75 Women 3000 Meter Run Senior                 14:30.00         
  4. Aimon Elrafih - Male    
      #38 Men 400 Meter Dash Junior                      57.00         
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:05.00         
      #48 Men 300 Meter Hurdles Junior                   42.70         
  5. Hannah Freeland - Female    
      #105 Women 100 Meter Dash Intellectual             26.40         
  6. Spencer Haennel - Male    
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:15.00         
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                    5:18.00         
  7. Tyrel Hill - Male    
      #70 Men 400 Meter Dash Senior                    1:00.00         
      #72 Men 800 Meter Run Senior                     2:26.00         
  8. Adam James - Male    
      #106 Men 100 Meter Dash Intellectual               15.30         
      #116 Men 800 Meter Run Intellectual              3:15.00         
  9. Heather Johnston - Female    
      #29 Women Javelin Throw Midget                        ND         
 10. Josh Kelly - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              11.80         
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims              25.70         
 11. Marielle Kelly - Female    
      #81 Women High Jump Senior                            NH         
 12. Kayleigh Lamirande - Female    
      #67 Women 200 Meter Dash Senior Prelims            37.00         
      #69 Women 400 Meter Dash Senior                  1:17.00         
      #71 Women 800 Meter Run Senior                   3:06.00         
 13. Sieanna Lamirande - Female    
      #5 Women 400 Meter Dash Midget                   1:25.00         
      #7 Women 800 Meter Run Midget                    3:10.00         
      #29 Women Javelin Throw Midget                        ND         
 14. Sarah Luffman - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             14.20         
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims             33.00         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
 15. Felipe Martinez - Male    
      #42 Men 1500 Meter Run Junior                    5:15.00         
      #44 Men 3000 Meter Run Junior                   11:00.00         
 16. Donovan McCoy - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims               11.70         
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims               25.00         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
 17. Rory McGarvey - Male    
      #76 Men 3000 Meter Run Senior                    9:15.00         
      #98 Men 2000 Meter Steeplechase Open             6:34.00         
 18. Colin McManus - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              13.25         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
 19. Abby Mortimore - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             14.10         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #29 Women Javelin Throw Midget                        ND         
 20. Chloe O'Boyle-Kelly - Female    
      #73 Women 1500 Meter Run Senior                  2:38.00         
      #75 Women 3000 Meter Run Senior                       NT         
 21. Valen O'Neill - Male    
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
 22. Miguel Pablo - Male    
      #2 Men 100 Meter Dash Midget Prelims               13.05         
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims               27.00         
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
 23. Kelm Pazos - Male    
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
      #56 Men Triple Jump Junior                            ND         
 24. Zack Rogers - Male    
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
      #62 Men Javelin Throw Junior                          ND         
 25. Julia Tie - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             15.60         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #23 Women Triple Jump Midget                          ND         
 26. Abby Vieira - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims             14.00         
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims             33.40         
      #5 Women 400 Meter Dash Midget                   1:12.00         
 27. Zion Wallace - Male    
      #68 Men 200 Meter Dash Senior Prelims              25.70         
      #70 Men 400 Meter Dash Senior                      57.00         
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
 28. Anna Walsh - Female    
      #9 Women 1500 Meter Run Midget                   7:00.00         
      #11 Women 3000 Meter Run Midget                 15:00.00         
===============================================================================
  1. Nicholson Catholic College 
      #100 Men 4x400 Meter Relay Open                  4:00.00