Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 2019-05-15            
                                     2019                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                     CONA - North Addington Education Cent                     
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adrianna Blackwell - Female    
      #71 Women 800 Meter Run Senior                        NT         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
  2. Leigha Blackwell - Female    
      #5 Women 400 Meter Dash Midget                        NT         
      #7 Women 800 Meter Run Midget                         NT         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
  3. Jessica Cummings - Female    
      #81 Women High Jump Senior                            NH         
      #85 Women Long Jump Senior                            ND         
      #87 Women Triple Jump Senior                          ND         
  4. Spicer Damien - Male    
      #90 Men Shot Put Senior                               ND         
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
  5. Zech Garey - Male    
      #8 Men 800 Meter Run Midget                           NT         
      #10 Men 1500 Meter Run Midget                         NT         
      #18 Men High Jump Midget                              NH         
  6. Shana Johnson - Female    
      #1 Women 100 Meter Dash Midget Prelims                NT         
      #21 Women Long Jump Midget                            ND         
      #25 Women Shot Put Midget                             ND         
  7. Bradley Kavanaugh - Male    
      #78 Men 110 Meter Hurdles Senior                      NT         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
  8. Jaydin Reid - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #50 Men High Jump Junior                              NH         
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
  9. Devin Sharpe - Male    
      #4 Men 200 Meter Dash Midget Prelims                  NT         
      #6 Men 400 Meter Dash Midget                          NT         
      #22 Men Long Jump Midget                              ND         
 10. Kaden Snider - Male    
      #72 Men 800 Meter Run Senior                          NT         
      #74 Men 1500 Meter Run Senior                         NT         
      #98 Men 2000 Meter Steeplechase Open                  NT         
 11. Letitia Thompson - Female    
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #57 Women Shot Put Junior                             ND         
      #61 Women Javelin Throw Junior                        ND         
 12. Brooklyn Whitelock - Female    
      #49 Women High Jump Junior                            NH         
      #53 Women Long Jump Junior                            ND         
      #57 Women Shot Put Junior                             ND