Bay of Quinte Track & Field                              HY-TEK's Meet Manager
           Bay of Quinte Track and Field Championships - 2019-05-15            
                                     2019                                      
                              Bruce Faulds Track                               
                          School Entries - All Events                          
 
                        COPR - Prince Edward Collegiate                        
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Eli Akey - Male    
      #82 Men High Jump Senior                              NH         
      #86 Men Long Jump Senior                              ND         
      #88 Men Triple Jump Senior                            ND         
  2. Alex Allworth - Male    
      #58 Men Shot Put Junior                               ND         
      #60 Men Discus Throw Junior                           ND         
  3. Austin Allworth - Male    
      #26 Men Shot Put Midget                               ND         
      #28 Men Discus Throw Midget                           ND         
  4. Austin Bryans - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims              12.80         
      #40 Men 800 Meter Run Junior                     2:28.50         
  5. Mercedes Crowe - Female    
      #5 Women 400 Meter Dash Midget                        NT         
      #7 Women 800 Meter Run Midget                         NT         
  6. Mia Gilbert - Female    
      #3 Women 200 Meter Dash Midget Prelims                NT         
      #97 Women 2000 Meter Steeplechase Open                NT         
  7. Jeremy Leavitt - Male    
      #90 Men Shot Put Senior                               ND         
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
      #94 Men Javelin Throw Senior                          ND         
  8. Case McFarland - Male    
      #74 Men 1500 Meter Run Senior                         NT         
      #76 Men 3000 Meter Run Senior                         NT         
  9. Alexa Prinzen - Female    
      #89 Women Shot Put Senior                             ND         
      #93 Women Javelin Throw Senior                        ND         
 10. Brody Reeks - Male    
      #66 Men 100 Meter Dash Senior Prelims              13.35         
      #92 Men Discus Throw Senior                           ND         
 11. Bruce Reynolds - Male    
      #82 Men High Jump Senior                              NH         
      #84 Men Pole Vault Senior                             NH         
 12. Wyatt Slade - Male    
      #34 Men 100 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
      #36 Men 200 Meter Dash Junior Prelims                 NT         
 13. Zane Szabo - Male    
      #18 Men High Jump Midget                              NH         
      #24 Men Triple Jump Midget                            ND         
 14. Tristan Tichlovan - Male    
      #26 Men Shot Put Midget                               ND         
      #28 Men Discus Throw Midget                           ND         
      #30 Men Javelin Throw Midget                          ND         
 15. Brennan Vincent - Male    
      #54 Men Long Jump Junior                              ND         
      #56 Men Triple Jump Junior                            ND         
 16. Tally Wilkinson - Female    
      #43 Women 3000 Meter Run Junior                       NT         
      #97 Women 2000 Meter Steeplechase Open                NT